Güncel Yerel

Piraziz’deki Okullarda Yeniden İdareci Görevlendirmeleri Gerçekleştirildi

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Giresun ve Piraziz’de de 4 ve 8 yıllık görev süresini dolduran idareciler yeniden görevlendirildi. 

Piraziz’deki Okullarda Yeniden İdareci Görevlendirmeleri Gerçekleştirildi

Piraziz’de 4 yıllık görev sürelerini dolduran Ömer Hekim İlkokulu Müdürü Nilgün YÜCEL, Piraziz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hakan KÖROĞLU ile Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Müdür Yardımcısı Erdem SUNGUN, Piraziz Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Ülkü AYDIN, Gökçeali Emir Yücel İlkokulu Müdür Yardımcısı Ahmet Yiğit HAL ve Bozat Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürbaş Yardımcısı Kadir ORAL ikinci 4 yıllık süre için kendi kurumlarında tekrar görevlendirildiler.

Bozat Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Hasan KARAKILIÇ ve Piraziz Öğretmenevi ve ASO Müdürü Kadir AYDIN’ın 2023 yılı il içi yer değiştirmeler sonucunda Bulancak ilçesindeki okullara atamaları yapıldı. Kadir AYDIN’ın yerine Öğretmenevi ve ASO müdürü olarak Bulancak’tan Arif KOÇ atandı. Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine, Bulancak’tan Sinem AKYEL Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Görevlendirmelerle ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus AYDIN; “İlçemiz okullarında kalan eğitim yöneticilerimize hayırlı olsun. İlçemizden ayrılan idarecilerimize vermiş oldukları hizmet ve emekleri için teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dilerim. Görevine devam eden ve yeni başlayan idarecilerimize ise önümüzdeki süreçte başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL