Güncel

Milletvekili Gezmiş, Ağaç Kesimine Direnen Çevrecilerle Omuz Omuza Verdi

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş, Akbelen Ormanı’nda gerçekleşen ağaç kesimine tepki göstererek; “Bir orman mühendisi kızı ve bir milletvekili olarak ormanımızı, havamızı  suyumuzu kısacası ülkemizi korumak için mücadele edeceğim” dedi.

Milletvekili Gezmiş, Ağaç Kesimine Direnen Çevrecilerle Omuz Omuza Verdi

CHP Heyeti Akbelen’de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde, grup başkan vekilleri ve 20’ye yakın milletvekilinin bulunduğu heyetle Muğla Akbele’ne giden Milletvekili Gezmiş, burada yaptıkları  incelemelerinin ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.
CHP Milletcekili Elvan Işık Gezmiş’in paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Akbelen’de ağacı, böceği, kuşu, kısacası yaşamı savunmak için direnen cesur insanlarla yan yanaydık. Hele de kadınlar; Onlar ağaç kesildiğinde; nefeslerimizin de kesildiğinin, ciğerlerimizin söküldüğünün bilincinde olan bilge kadınlar.
Yüreğimiz onlarla, koşulsuz desteklerimizle, haklı davalarının hep yanındayız. Seslerini en üst perdeden duyurmak boynumuzun borcudur. İnanıyorum ki haklı olan Akbelen halkı kazanacak.
Geleceğimize hep birlikte sahip çıkıyoruz. Akbelen’e dokunma!”

Gezmiş Bu Hafta Da Akbelen’de

Milletvekili Gezmiş ayrıca; Bu hafta başı Pazartesi ve Salı günleri de partisi tarafından Akbelen için görevlendirilenler arasında olduğunu belirtti ve “Nerede  bir sorun varsa biz orada olacağız, görev ve sorumluluk bilinciyle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL