Spor

Giresunspor’dan Açıklama

Sosyal medya hesaplarında çıkan haberler sonrasında Giresunspor yazılı bir açıklama yaptı. Giresunspor resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada; “Dün gece geç saatlerde bazı sosyal medya hesaplarında, dezenformasyon amaçlı gündeme sokulmaya..

Giresunspor’dan Açıklama

Sosyal medya hesaplarında çıkan haberler sonrasında Giresunspor yazılı bir açıklama yaptı.

Giresunspor resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada; “Dün gece geç saatlerde bazı sosyal medya hesaplarında, dezenformasyon amaçlı gündeme sokulmaya çalışılan, “Giresunspor’a eski futbolcularının alacaklarını ödemediği gerekçesiyle 3 dönem transfer yasağı cezası geldi.” yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Tüm taraftarlarımızdan ricamız, yaratılmaya çalışılan olumsuz algılara itibar etmemeleri ve kulübümüz haricinde yapılan haber ve açıklamaları dikkate almayıp takımımızın yanında olmalarıdır.

Camiamıza, taraftarımıza zarar verme maksadıyla yapılan bu ve bunun gibi asılsız bilgi ve iftiralara karşı her zaman olduğu gibi bundan sonra da mücadelemiz devam edecektir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL