Güncel

Gençlerin Yeteneklerini Sergilediği Futbol Turnuvası, Ödül Töreniyle Taçlandı

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü himayesindeki Ormanspor Kulübü ile Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 100. Yıl Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası, büyük bir heyecanla sona erdi.

Gençlerin Yeteneklerini Sergilediği Futbol Turnuvası, Ödül Töreniyle Taçlandı

Şehit Hakan Gemici ve Kanuni Ortaokulları arasındaki kupa maçıyla sona eren turnuvanın final maçı ve ödül töreni, Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’nin katılımıyla gerçekleşti.

Turnuvanın şampiyonu olarak zirveye çıkan Kanuni Ortaokulu Futbol Takımı oyuncuları, Vali Mehmet Fatih Serdengeçti tarafından kupa ve madalyalarıyla ödüllendirildi. Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, genç sporcuların gösterdiği performansı takdirle karşılayarak, başarılarını tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu  ve Giresun Orman Bölge Müdürü Ahmet Ulukan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Vali Yardımcısı Dr. Davut Sinanoğlu, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ile Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Muzaffer Ergün de katıldı. Bu değerli katılımlar, etkinliğin önemini bir kez daha vurgulayarak, sporun ve gençlerin toplum içindeki yerine dikkat çekti.

Vali Serdengeçti, ödül törenine katılımıyla birlikte genç sporculara verdiği destekle, sporun ve fair play’in önemini bir kez daha vurgulamış oldu. Turnuva, Giresun’un spor ve gençlik alanındaki potansiyelini sergileyerek, geleceğin sporcularını teşvik etmeye devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL