Güncel

Milletvekili Aydın’dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Aydın’dan Yeni Yıl Mesajı

Milletvekili Aydın; “Başta Giresunlu hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve aziz milletimizin yeni yılını yürekten kutluyor; 2023 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru yürüdüğümüz bu yıl küresel ölçekte yaşanan ekonomik sorunlara rağmen ülkemizin gücünün tescillendiği bir yıl olarak geçmiştir. Türkiye büyümesini, yükselişini ve gelişmesini son 20 yılda olduğu gibi bu yılda sürdürmeyi başarmıştır. Eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, dış politikadan ulaşıma kadar hemen her alanda Türkiye’de ilkleri başarmanın haklı gururunu her daim yaşıyoruz. Sosyal devlet anlayışının gereğini her daim yerine getiren hükümetimiz, insanımızın mağduriyet yaşamaması için elini taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmemiştir. Kaynaklarını her daim milletimizin lehine kullanan bir anlayışla atılan adımlar şüphesiz ortadadır.

Enflasyonun üzerinde yapılan gelir artış oranları, yerli aracımız, yerli insansız hava araçlarımız ve savaş uçağımız, aralıksız sürdürülen doğalgaz ve petrol rezervi arayışları, EYT gibi pek çok alanda yapılan çalışmalar ile milletimizin ihtiyaç duyduğu her konuya öncelemeye devam edeceğiz. 2023 seçimleri ülkemiz için diğer seçimlerden, her 5 yılda yapılan seçimlerden farklıdır. Her zaman söylediğimiz gibi bu seçim yüzyılın seçimidir. Milletimizin ferasetine her daim inanıyoruz. Önümüzdeki yıl milletimizin refah seviyesinin dahada arttığı, enflasyonun tek hanelere düştüğü bir yıl olacaktır. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına dair ekilen tohumlar bugün olduğu kadar geleceğimize, gençlerimize bir hediyedir. Bu yıl olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da her konuda çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL