Spor

EMilli Takım Seçmeleri Başlıyor

Türkiye’yi FIFA (EA Sports) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve Milli formayı eFutbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncuların belirleneceği Turkcell eMilli Takım seçmeleri başlıyor.

EMilli Takım Seçmeleri Başlıyor

2021-2022 sezonunda FIFA’nın düzenleyeceği eNations Cup turnuvasında Türkiye’yi temsil edecek olan eMilli Takımında yer almaya hak kazanacak oyuncular, Türkiye Futbol Federasyonu’nun organize ettiği Turkcell’in isim sponsorluğunda gerçekleşecek seçmelerle belirleniyor. Kendine güvenen herkesin katılım sağlayabileceği seçmelere https://battlefy.com/emillitakim adresinden kayıt olunabiliyor.
İki aşamalı olarak planlanan seçmeler çeyrek final seviyesine kadar tek maç usulü elemelerle yapılırken çeyrek final, yarı ve final turları ise çoklu maçlar üzerinden organize edilecek. Seçmelere katılmak isteyen oyuncular, kayıtlarını https://battlefy.com/emillitakim web sitesinden yapabilecek ve her katılımcı turnuva ağacındaki rakibiyle eşleşerek elemelere katılacak.
Düzenlenen seçmeler sonucunda, FIFA (EA Sports) için, 2 eFutbolcu Türkiye’yi eFutbol alanında temsil etme hakkı kazanacaktır.
FIFA eMilli Takımı eNations Cup grup elemelerinde başarılı olduğu takdirde finallere katılmaya hak kazanacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL