Güncel

Yılmaz, Başkan Emür’ü Ziyaret Etti

2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Keşap’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Yılmaz, Başkan Emür’ü Ziyaret Etti

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’ü, teşkilatı, esnafı ve öğretmenler günü hasebiyle de okul ziyaretinde bulundu. Ziyaretler sonrasında Başkan Emür yaptığı açıklamada; “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Belediyemizi ziyaret etti. Hizmetlerimiz hakkında istişarede bulunduk. Türkiye için, milletimiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.2023 hedeflerimizi ve saha çalışmalarımızı değerlendirmek üzere Başkan Yardımcımız ile teşkilatımızda toplantı gerçekleştirdik. Teşkilatımızın birliği, beraberliği heyecanı daim olsun.” dedi.

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Kapsamında Vatandaşlarımız ve Esnafımızla Birlikteyiz”

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte esnafımıza ve hemşehrilerimize ziyaret gerçekleştirdik. Hemşerilerimizle birlikte gönül belediyeciliği, samimiyet, tevazu ve sosyal belediyecilik anlayışını Keşap’ımız da sürdürmeye hep beraber devam edeceğiz. Akabinde ilçemiz Sonay Özel Eğitim Merkezine ziyaret gerçekleştirdik. Öğretmenlerimize hediyelerini takdim ettik.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL