Spor

Voleybol Turnuvasında Şampiyon Gençlikspor

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kurum ve Kuruluşlar arası Voleybol Turnuvasında 1 ay süren heyecan sona erdi.

Voleybol Turnuvasında Şampiyon Gençlikspor

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada:” 20 takımın katılım sağladığı ve toplam 48 maçın oynandığı 19 Eylül Spor Salonunda, organizasyonun 3.lük karşılaşmasını Giresun Barosu ile Jandarma takımları oynadı. 3-0’lık skor ile Giresun Barosu 3.olurken, Jandarma takımı 4.oldu

Final müsabakası Gençlikspor ile Giresun Belediyesi Atak Doğa Arama Kurtarma takımları arasında oynandı. Yoğun ilgi gösterilen Final müsabakasını Gençlikspor takımı 3-1 kazanıp şampiyon olurken, Giresun Belediyesi Atak Doğa Arama Kurtarma takımı 2.oldu.

Turnuvayı 3.ve 4. bitiren Giresun Barosu ve Jandarma takımlarına kupa ve madalyalarını Spor Şube Müdürü Halil Demirel, 2.olan Giresun Belediyesi Atak Doğa Arama Kurtarma takımına kupa ve madalyalarını A.S.K.F. Başkanı Sinan IŞIK, turnuvanın final müsabakasını yöneten hakemlerine madalyalarını ve Şampiyon Gençlikspor takımına kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü V. Muzaffer Ergün takdim etti.

Sıralama :

1.Gençlikspor

2.Giresun Belediyesi Atak Doğa Arama Kurtama

3.Giresun Barosu

4.Jandarma

Voleybol İl Temsilcisi M.Kenan Ekizoğlu’ na, Voleybol Hakemlerimize ve emek veren herkese teşekkür eder, katılım sağlayan ve derece elde tüm takımları tebrik ederiz.” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL