Güncel

Vali Ünlü’den “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Vali Enver Ünlü, bu yıl ana konsepti “Türkiye Yüzyılının Kahramanları” olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Vali Ünlü’den “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Vali Ünlü mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Aziz milletimiz; 15 Temmuz 2016 gecesi yüreğindeki vatan aşkı, iman gücü ve Hakk’ın da yardımıyla başka hiçbir coğrafyada görülmemiş ve herkese nasip olmayacak tarihi bir destanı 7’sinden 70’ine el ele vererek yazmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın millet iradesinin üzerinde hiçbir güç tanımadığını belirten tarihi çağrısına uyarak vatan aşkıyla meydanlara akın eden milletimiz; demokrasi ve hürriyetine el uzatmak isteyen hain FETÖ mensuplarına geçit vermemiş ve yenilmez bir güç olduğunu tekrar ispatlamıştır.

Devletimize, ay yıldızlı bayrağımıza, milletimize, milli irade ve demokrasimize hainlik edenler; karşılarında her daim, güçlü Türk Milletini, Türkiye Yüzyılının Kahramanlarını bulacaklardır. Yeter ki bizler birlik ve beraberliğimizi, milli ve manevi değerlerimizi, geleceğimize ilişkin ümit, inanç ve heyecanımızı diri tutalım ve çalışkanlığımızla ülkemizin hedeflerine doğru kararlılıkla yürümesini sürdürelim.

Bu duygu ve düşüncelerle o karanlık geceyi aydınlığa çevirme uğruna şehadete eren hemşehrilerimiz İsmail Kefal, Emrah Sağaz, Muharrem Kerem Yıldız ve Cengiz Hasbal başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken gazilerimize sağlıklı, huzurlu ömürler diliyor; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü tebrik ediyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL