Yerel

Vali Ünlü, Yatırımların Takibi İçin Ankara’ya Gitti

Giresun Valisi Enver Ünlü, Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. İlk olarak Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Veysel Tiryaki’yi ziyaret eden Vali Ünlü, ardından DSİ (Devlet Su İşleri) Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret etti.

Vali Ünlü, Yatırımların Takibi İçin Ankara’ya Gitti

Tarım ve Orman Bakanlığı ziyaretinin ardından bir paylaşımda bulunan Vali Ünlü “Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sn. Dr. Veysel Tiryaki’yi ziyaret ederek ilimizin tarım, orman ve su işleri ile ilgili talep ve yatırımları üzerine istişarelerde bulunduk. Nazik ev sahipliği ve destekleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Bakan Yardımcısı Tiryaki de ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda “Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü ile bir araya geldik. Sn. Valimize nazik ziyareti için teşekkür ederim” dedi.
Vali Ünlü, Ankara temasları kapsamında göreve yeni atanan DSİ Genel Müdürü Balta’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Giresun’da devam eden yatırımların ve yeni projelerin son durumu hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda “DSİ Genel Müdürü Sn. Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik ve ilimizde devam eden yatırımlar ile yeni projeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdik” diyen Vali Ünlü, nazik ev sahipliğinden dolayı Genel Müdür Balta’ya teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL