Güncel

Vali Ünlü, NVİ Genel Müdürü Aygöl İle İncelemelerde Bulundu

Vali Enver Ünlü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl ile birlikte yeni konsept Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Ünlü, NVİ Genel Müdürü Aygöl İle İncelemelerde Bulundu

Bir dizi ziyaret, toplantı ve incelemelerde bulunmak üzere 22 Şubat Salı günü Giresun’a gelen Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, Vali Enver Ünlü’yü makamında ziyaret ederek genel müdürlüğün, il genelinde gerçekleştirdiği ve yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Ardından birlikte Giresun Valiliği Hizmet Binası A Blok 1.Katta bulunan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün yeni konsepte uygun olarak dizayn edilmekte olan servis inşaatlarında incelemelerde bulunan Vali Ünlü ve Genel Müdür Aygöl, yapılan çalışmalar hakkında İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü Müslüm Turgut’tan bilgi aldı.

Genel Müdür Aygöl, ziyaret ve incelemelerinin ardından ilçe nüfus müdürleriyle Valilik Toplantı Salonu’nda bir araya gelerek il ve ilçe nüfus müdürlüklerinin son durumu ve yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL