Güncel Sağlık Yerel

Vali Ünlü, Hekimleri Makamında Kabul Etti

Giresun Valisi Enver Ünlü, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İl Sağlık Müdürü Vekili Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Tuncer Öztürk ve hekimlerden oluşan heyeti kabul etti.

Vali Ünlü, Hekimleri Makamında Kabul Etti

Valilik Makamında 14 Mart Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette İl Sağlık Müdürü Vekili Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Tuncer Öztürk, kabulden dolayı Vali Ünlü’ye teşekkür ederek her yıl kutlanan “14 Mart Tıp Bayramı” etkinlikleri kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Heyette bulunan hekimlerin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Vali Ünlü: “Her türlü meşakkat içerisinde; Sabırla, hoşgörüyle, fedakârlıkla İnsan hayatının kutsallığını şiar edinmiş sağlık çalışanlarımızın ne kadar önemli ve zor bir görevi üstlendiğini, dünyayı etkisi altına alan zorlu salgın sürecinde bir kez daha anlamış olduk. Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı buradan sizlerin vasıtasıyla en içten dileklerimle kutlarken, bu süreçte kaybettiğimiz tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Ziyarete; İl Sağlık Müdürü Vekili Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Tuncer Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Muhammet Aksu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Özek, Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet Şahin, Giresun Eğitim ve Araştırma hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fazıl Kulaklı, Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ekiz, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Berkan Şahin, Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Köksal, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Başhekim Vekili Dr. Ayten Erdoğan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. İsmail Bekçi katıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL