Güncel

Vali Ünlü Başkanlığında, 4.OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı

Giresun 4.Organize Sanayi Bölgesi (4.OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Enver Ünlü başkanlığında yapıldı.

Vali Ünlü Başkanlığında, 4.OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı

Giresun Görele ilçesi Çavuşlu Beldesi mevkiinde yaklaşık 41,3 hektarlık alanda kurulması planlanan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca OSB alanı kesinleştirilen ve yörenin geleceği açısından stratejik bir yatırım alanı olacağı öngörülen Giresun 4.OSB’nin ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı, Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Vali Ünlü başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Giresun İl Özel İdaresi, Görele Belediyesi, Çavuşlu Belediyesi ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası kurum temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Giresun 4.OSB’nin kuruluş protokolü imzalanmış olup ayrıca yönetim ve denetim kurulu üyeliklerine oybirliği ile asil ve yedek üye seçimi yapıldı.

Vali Ünlü tarafından ilimizde faaliyete geçecek 4.Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili olarak ilimiz istihdamına yüksek katkı sağlayacağı değerlendirilmesi yapıldı.

Toplantı sonrası Vali Ünlü tarafından “Türkiye Yüzyılı’na ilerliyoruz! Yılın son günlerinde Giresun 4. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti ilk toplantımızı gerçekleştirmek nasip oldu. İnşallah yeni bir istihdam ve üretim üssüyle ilimizi ve ülkemizi daha da güçlendireceğiz.” paylaşımı yapıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL