Genel

VALİ SERDENGEÇTİ, HAMİDİYE KÖY YOLLARINI İNCELEDİ VE TALEPLERİ DİNLEDİ

Vali MEHMET FATİH SERDENGEÇTİ, 9 Temmuz 2024 tarihinde Hamidiye köy yollarında incelemelerde bulundu ve köy sakinlerinin talep ve ihtiyaçlarını dinledi.

VALİ SERDENGEÇTİ, HAMİDİYE KÖY YOLLARINI İNCELEDİ VE TALEPLERİ DİNLEDİ

Ziyaret sırasında Vali SERDENGEÇTİ, Hamidiye Köy Muhtarı ve köy sakinleri ile bir araya gelerek köyün genel durumu ve yollarla ilgili sorunlar hakkında bilgi aldı.

Köylüler, yolların bozuk ve yetersiz olduğunu, bu durumun ulaşımı zorlaştırdığını ve tarımsal faaliyetleri olumsuz etkilediğini dile getirdiler.

Vali SERDENGEÇTİ ise köylülerin taleplerini dikkatle dinledi ve gerekli çalışmalara en kısa sürede belli bir program dahilinde başlatılacağını ifade etti.

Ulaşımın önemini vurgulayan Vali SERDENGEÇTİ, “Köy yollarında incelemelerde bulunduk, talep ve ihtiyaçları dinledik. Çayları gibi gönülleri de sıcacık olan hemşehrilerimizle bir araya geldik. Muhabbetlerini bizlerden esirgemeyen güzel yürekli komşularımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali SERDENGEÇTi’nin ziyaret ve incelemeleri sırasında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tolga ERENER ve diğer yetkililer de hazır bulundu.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL