Yerel

Ulaştırma Bakanı’ndan Bulancaklı Çocuklara Sürpriz

Geçtiğimiz günlerde Bulancak’ta yaşanan sel felaketini yerinde incelemek üzere bölgeye gelen, ilçede incelemelerde bulunarak, vatandaşların sorunlarını dinleyen Bakan Uraloğlu’nun önünü iki küçük çocuk kesti ve bisikletlerinin sel sularına kapıldığını söyledi. Çocukların bisikletlerini kaybetmesine üzüldüklerini gören Bakan Uraloğlu, çocuklara sürpriz yaptı.

Ulaştırma Bakanı’ndan Bulancaklı Çocuklara Sürpriz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Doğu ve Batı Karadeniz’de geçtiğimiz günlerde etkili olan sağanak yağışın ardından bölge illere giderek incelemelerde bulundu. Bakan Uraloğlu, Giresun’un Bulancak İlçesi’nde yaşanan sel felaketinde ilçede incelemelerde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Bu sırada Bakan Uraloğlu’nun yanına Yasin Akçay ile Rüzgar Aydın adında iki çocuk yaklaştı ve bisikletlerinin sel sularına kapıldığını söyledi. Çocuklara üzülmemeleri gerektiğini belirten Bakan Uraloğlu, çocuklara sürpriz yaparak iki bisiklet hediye etti.

“TEŞEKKÜR EDERİZ BAKAN AMCA”

Bisikletlerinin sel sularına kapıldığına çok üzülen Yasin Akçay ve Rüzgar Aydın, karşılarında yeni bisikletlerini görünce büyük bir şaşkınlık ve sevinç yaşadı. Yeni bisikletlerine kavuştukları için çok mutlu olan çocuklar, “İlçemizde meydana gelen sel felaketi bizleri çok üzdü. Bakan amca da ilçemizi ziyaret etti. Onu karşımızda görünce bisikletlerimizin sel sularına kapıldığını söyledik. Böyle bir sürpriz beklemiyorduk. Karşımızda yeni bisikletlerimizi görünce çok mutlu olduk. Bakan amcamıza bu sürprizinden dolayı çok teşekkür ederiz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL