Güncel Spor

Turnuvada Şampiyon Belli Oldu

Giresun Belediyesi tarafından bir süre önce vefat eden şehrimizin sevilen isimlerinden Hüsrev Demir anısına düzenlenen Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi.

Turnuvada Şampiyon Belli Oldu

Giresun Belediyesi Spor Şefliği Birimi tarafından organize edilen ve Teyyaredüzü Mahallesi Gençlik ve Spor Merkezi’nde oynanan maçlar sonrası finale Bilgi İşlem Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü çıktı. Çekişmeli geçen final maçının normal süresi 3-3’lük beraberlikle sona erdi. Mücadelede penaltı atışlarına geçildi ve Bilgi İşlem Müdürlüğü, en az hata yaparak turnuvanın şampiyonu oldu.

Final maçını tribünden takip eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’un sevilen simalarından Hüsrev Demir’in ani vefatının kendilerini derinden üzdüğünü belirterek, ailesine Onur Ödülü takdim etti.

Başkan Şenlikoğlu, burada yaptığı açıklamada, “Çok güzel bir turnuva oldu. Şampiyon takımlarımız başta olmak üzere turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Önemli olan centilmence mücadele edebilmekti. Bu vesileyle tekrar Hüsrev kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Herkesin bir ömrü ve hayatı var, yaşayıp gidiyor. Anılıyor olmak güzel.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından şampiyon takım Bilgi İşlem Müdürlüğü’ne kupa ve madalyaları verildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL