Güncel

“Tüm Hemşehrilerime Sağlık ve Mutluluk Dolu Bir Yıl Diliyorum”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda, 2022 yılının acısıyla tatlısıyla geride bırakıldığını belirterek, 2023 yılının hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

“Tüm Hemşehrilerime Sağlık ve Mutluluk Dolu Bir Yıl Diliyorum”

Şenlikoğlu mesajında: “Giresun’umuzu daha güzel bir geleceğe taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2022 yılını uğurluyoruz. Vatandaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparken, yeni yılın şehrimizde daha güzel yaşanması için de neler yapılması gerektiği konusunda da planlamalarımızı yapıyoruz” dedi.

Başkan Şenlikoğlu şöyle devam etti: “2022 yılı hemşehrilerimizin bütün sorunlarıyla yakından ilgilenerek bu sorunların çözümü için özveriyle çalıştığımız bir yıl oldu. Bölgemizde parlayan bir şehir inşa etme çabalarımızın yanında şehrimizin her köşesine hizmet götürme gayretlerimizle dolu dolu bir yıl yaşadık. Hamdolsun, birçok proje ve çalışmamızı hayata geçirerek, 2022 yılı boyunca Giresun Belediyesi olarak her dakika hemşehrilerimize hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadık. Devam eden ve yeni projelerimiz ile birlikte karşılıyor olduğumuz yeni yılda da aynı kararlılıkla yolumuza devam ederek, şehrimizi her yönden ileri götürmenin uğraşı ve gayreti içerisinde olmayı sürdüreceğiz. Geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. ‘Türkiye Yüzyılı’nda Giresun’umuzu daha da güzelleştirmek ve hak ettiği noktaya taşımak için tüm ekibimizle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılını da kutlayacağımız 2023 yılının Giresun’umuza, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL