Bulancak

TÜGVA Bulancak Ramazan Çalışmalarına Hazırlanıyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Ramazan ayı öncesinde Ramazan Gıda Paketi çalışmalarına başladı.

TÜGVA Bulancak Ramazan Çalışmalarına Hazırlanıyor

TÜGVA Bulancak İdari ve Mali İşler Ofisi tarafından yürütülecek olan Ramazan Ayı Gıda Paketi kampanyası ile vatandaşlarımızdan alınacak bağışlar ihtiyaç sahibi öğrenci ve vatandaşlara gıda paketi olarak dağıtılacak.

Göktekin “Gençlerimizde paylaşma duygusunu geliştireceğiz”

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin tarafından yapılan açıklamada “Bu projeyi aslında ilçemizde bir çok önemli kurum ve sivil toplum kuruluşlarımız gerçekleştiriyor. Bizde TÜGVA Gençliği olarak gençlere paylaşma duygusunu kazandırma anlamında gençlerimizle böyle bir çalışma izleyeceğiz. Gençlerimizle aramızda toplayacağımız cüzi katkılarla yine gençlerimizle birlikte gıda paketlerini hazırlayacak ve yine gençlerimizle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi, ekmek markası ve özel çocuklarımız için bayram harçlığı olarak ulaştıracağız. Merhamet ayı olan Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirerek gençlerimize şefkat, merhamet ve paylaşma duygularını kazandıracağız.

Katkı sağlamak isteyen vatandaşlarımız bizlere ulaşarak hesap numaralarımıza tamamen yasal olan bağışlarını yapabileceklerdir. Ben şimdiden tüm hemşerilerimizin ve gençlerimizin Mübarek Ramazan aylarını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi.

Ramazan Gıda Paketi Yardımlarınız için;

Türkiye Gençlik Vakfı – GİRESUN BAĞIŞ
IBAN : TR75 0020 3000 0269 6175 0000 56
Albaraka Türk Katılım Bankası – 15-2686175-56/FATİH ŞUBESİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL