eğitim Güncel

TÜGVA Bulancak Liselileri Kahvaltıda Biraraya Geldi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü Erkek teşkilatı tarafından vakıf merkezinde kahvaltı programı düzenlendi.

TÜGVA Bulancak Liselileri Kahvaltıda Biraraya Geldi

TÜGVA’da faaliyet gösteren Lise Erkek Teşkilatı gençleri Cumartesi günü saat 10:30’da vakıf merkezinde buluşarak kahvaltıda buluştu. AK Parti Bulancak Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kılıç ve Yardımcısı Ufuk Yıldız’ın onur konuğu olarak katılığı kahvaltı programında TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Kahvaltımıza onur konuğu olarak katılan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kılıç ve Yardımcısı Ufuk Yıldız’a teşekkür ediyorum. Soğuk bir kış gününün hafta sonunda evlerinde ailesi ile kahvaltı yapmak yerine bizlerle kahvaltı yapmayı tercih eden sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. TÜGVA olarak büyük bir aileyiz. Uzun zamandır birlikte yapmayı planladığımız kahvaltıydı. Bu ve benzeri buluşmaları artıracağız inşallah.” Dedi.
Kahvaltı sonunda kahvaltıya onur konuğu olarak katılan AK Parti Bulancak Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kılıç’a TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi tarafından Satranç Takımı hediye edilerek günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL