Bulancak

TÜGVA Bulancak Karate Kursları 100’e yakın öğrenci ile devam ediyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği sosyal ve kültürel faaliyetleri sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Kasım ayı itibariyle başlatılan TÜGVA Bulancak Karate Kursları 100’e yakın öğrencinin katılımı ile Bulancak’ta devam ediyor.

TÜGVA Bulancak Karate Kursları 100’e yakın öğrenci ile devam ediyor

Kursların ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olduğunu söyleyen TÜGVA Bulancak Lise Hanım Proje Sorumlusu ve Karate Antrenörü Özge Yılmaz “TÜGVA’mız aracılığıyla haftanın beş günü Bulancak’ta ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik KArate kursu düzenliyoruz. Her geçen gün artan kayıtlarımızla öğrencilerimizi Karate alanında sporcu olarak yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Bu noktada bizlere destek olan, çalışmalarımızı kolaylaştıran yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Kısa zamanda ilçemizin adını bölgesel ve ulusal müsabakalar başta olmak üzere uluslararası müsabakalara katılacağız inşallah

Göktekin “Spor, ahlaki değerlerimize katkı sağlıyor”

Beyin, beden koordinasyonu ve mücadeleci bir yapının oluşmasına, özgüveni yüksek olan bireyler yetişmesine katkı sağlayan Karate kursunun önemine değinen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Öncelikle bu sahada gayretli çalışmalar gerçekleştiren ekibimizi yürekten kutluyorum. İki farklı binada haftanın beş günü 100’e yakın sporcumuz Karate öğreniyor. Gençliğimizle spor alanında da çalışmaktan keyif alıyoruz. Bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL