Yerel

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Bulancak TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyelerine ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Bulancak TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Gerçekleşen ziyaret programına TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra, TOBB Başkan Yardımcısı S. Zeki Murzioğlu, Nevşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kredi Garanti Fonu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen katıldı.
Gerçekleşen ziyarette konuşan TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu;”Buraya hem başkanımıza hem de yönetim ve meclis üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere geldik. 4 aylık kısa süre içerisinde birlikte güzel işlere imza attık. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası aynı kararlılıkla birlikte çalışmaya devam ettik.” dedi.
Deprem bölgesinin önemli bir tarım ve önemli bir sanayi bölgesi olduğunu vurgulayan Başkan Hisarcıklıoğlu; “Buradaki iş gücünü de kaybetmemiz lazım. Çünkü birçok yere kardeşlerimiz misafirperverlik yapıyorlar ama esas olarak oradaki şehirlerin ekonomisinin canlılığını devam ettirmemiz lazım. Onun için de normal hayatlarına dönebilmeleri için çadır, konteyner, bunlara ihtiyaç var. Geçici süre ama esas olarak onların başlarını sokacağı bir eve ihtiyaç var. Hep beraber el birliğiyle buna destek olmalıyız. Bizlerin vazifesi bu. Aynı zamanda söz konusu bölgeye yönelik “Tedarikçim deprem bölgesinden” kampanyasını başlattık. Para vermekten daha önemli bu iş. Sanayicisin, aynı üretici İstanbul’da da var, deprem bölgesinde de var. Buradan al, orada çark dönsün. Dönmesi lazım.” diye belirtti.
Son olarak Başkan Hisarcıklıoğlu; “Burada sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ülke ekonomisi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL