Spor

Sportif Direktörlük Görevine Tolga Seyhan Getirildi

Giresunspor, Futbol A takımı Sportif Direktörlük görevine Tolga Seyhan’ın getirildiğini duyurdu.

Sportif Direktörlük Görevine Tolga Seyhan Getirildi

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada: “Futbol A takımı Sportif Direktörlük görevine eski milli futbolcumuz Tolga Seyhan getirilmiştir. Bugün Çotanak Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza töreninde Başkanımız Nahid R.Yamak, yönetim kurulumuzun aldığı karar ile sportif direktörlük görevine Tolga Seyhan’ın getirildiğini belirterek şunları kaydetti;
“Gerek şehrimiz gerekse de ülkemiz için çok önemli bir kariyere sahip olan eski milli futbolcumuz Tolga Seyhan İle Sportif Direktörlük konusunda anlaşmaya varmış bulunmaktayız. Özellikle genç oyuncularımıza rol model olacak ve takımımızın bu zorlu süreçte organizasyonuna katkıda bulunacaktır. Kendisi tanıdığımız bildiğimiz önemli takımlarda futbol oynamış ve Giresunspor’umuzda formasını terletmiş eski bir oyuncudur. İnanıyoruz ki Giresunspor’a katkıları büyük olacaktır. Gençlerden kurulu yapıya sahip takımımızın süreç içinde bu oyuncuların yetiştirilmesi, takımımızın yaşaması ve yaşatılması için bizlerle birlikte bu savaşta olacaktır. Tolga Seyhan’a güveniyoruz, yapacakları ile bize çok katkısı olacağını biliyoruz. Kendisine bu zorlu süreçte başarılar diliyoruz.” dedi.

Yeni Sportif Direktörümüz Tolga Seyhan ise “Bir Giresunlu olarak, bizler de bu süreçte takımımızın yanında yer almak, kadromuzdaki genç oyuncularımıza tecrübelerimizi aktarmak için taşın altına elimizi koyduk. Yönetimimiz, teknik kadromuz, futbolcu grubumuz ve taraftarımızla birlikte el ele, omuz omuza vererek Giresunspor’umuz için birlikte mücadele edeceğiz. Güzel bir sezon öncesi kampı geçirildiğini gözlemliyorum, Mustafa Kaplan hocamız da çok tecrübeli ve birçok genç yeteneği Türk futboluna kazandırmış önemli bir isim. Hocamıza ve kadromuzdaki gençlerimize güvenelim, ben inanıyorum ki futbolcu kardeşlerimiz Çotanak Arma’yı bu zorlu süreçten çıkarmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerdir. Yeter ki bizler de camia olarak onlara destek olalım. Bugünden itibaren özveriyle ve çok çalışarak bunu hep birlikte sağlayacağız” dedi.

Sportif Direktörümüz Tolga Seyhan’a, Giresunspor’umuza hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL