Güncel

ŞENLİKOĞLU’NDAN CANİKLİ’YE ZİYARET

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi makamında ziyaret etti.

ŞENLİKOĞLU’NDAN CANİKLİ’YE ZİYARET

Nurettin Canikli’nin her zaman Giresun ile iç içe yaşadığını ve Giresun’a yapılan hizmetlerde büyük emeğinin olduğunu söyleyen Başkan Şenlikoğlu: “Sayın bakanımız şehrimizle ilgili bizlere her türlü desteği veriyor. Projelerimizde yol gösterici ve destekleyici oluyor. Kendisiyle sürekli istişare halindeyiz. Gerek telefonla gerekse bire bir görüşmelerle Giresun için değerlendirmeler yapıyoruz. Bizlere verdiği destek, ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ise belediyenin projelerini yakından takip ettiğini ve Başkan Şenlikoğlu’nu başarılı bulduğunu dile getirerek, Giresun için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Diğer yandan, ziyarete AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Esma Betül Akılmak da katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL