Genel Güncel Siyaset

Saadet Partisi Bulancak İlçe Kongresi Yapıldı

Saadet Partisi Bulancak İlçe Teşkilatı kongresi özel bir salonda yapıldı.

Saadet Partisi Bulancak İlçe Kongresi Yapıldı

Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya, YDK üyesi Dursun Ali Düzenli, İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, İl Müfettişi Ömer Öztürk ve teşkilat mensupları katıldı.

Siyasi parti ve STK temsilcilerinin de katıldığı kongre coşkulu ve kalabalık bir ortamda yapıldı.
İl Başkanı Abdulkadir Bektaş kongre konuşmasında, düşürülen kurdan memnun olmamız gerekiyormuş gibi algı yapıldığına dikkat çekerek; “ya memnun olacağız, ya da dış güçler(!) in elemanı olacağız. Bu işin ortası yok. AKP yandaşları ‘ya bizdensin ya da kara toprağın’ söylemiyle hareket ediyorlar. Bizim bu oyuna gelmememiz lazım. Toplumu temsil eden bütün siyasi partilerin bir araya gelerek bu algıyı kırmaları gerekiyor.
AKP yandaş sistemi bizim köle gibi çalışıp, bedavadan iş gücü sağlamamızı istiyor. Yani Çin gibi ucuz iş gücü ile Avrupa’nın pazarı olmamızı istiyorlar. Her tarafından zenginliğin fışkırdığı bu ülkede neden Avrupa ülkeleri gibi alım gücü güçlü bir ülke olmuyoruz da, Çin gibi emeği sömürülen bir ülke oluyoruz.
Ümitsizliğe kapılmamıza gerek yok. Her tarafından zenginlik fışkıran ülkemizi bu ekonomik ve siyasal yıkım zihniyetinden hep beraber kurtarabiliriz. Üreten, kalkınan ve refah düzeyi yüksek bir Türkiye’yi bir araya gelerek yeniden inşa edebiliriz.” Dedi.
Katılan diğer misafirlerin konuşmalarının ardından seçimlere geçildi.
Tek liste ile gidilen seçimlerde yeniden seçilen Yüksel Aslan’ın yönetimi şu kişilerden oluştu; İzzet AKDENİZ, Mehmet AYBAR, Mustafa OK, Nuri BEREKET, Ethem AYDIN, Necati TORAMAN, Abdurrahman PEKDEMİR, Mürsel KARAKILIÇ, Mehmet Ali ALTUNDAĞ, İbrahim PEKDEMİR, Mürsel PEKDEMİR, Selami SARIGÜL, Mehmet GÜVEN, İzzet YÜCEL, Azam KIRBAŞ, Ahmet ALTUNDAĞ, Mücahit YÜCEL, İlhami BİLGİÇ, Fikret BEYAZ, Hayri DİKGÖZ, Ersin VURAL, Mustafa KIRBAŞ, Mehmet ŞİMŞEK, Ferhat ASLAN, Bahri IŞIKDEMİR, Muammer KORKMAZ, Gökhan KILIÇ, Lütfi ASLAN, Mustafa KIRDEMİR

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL