Ali Durağı Gençlikspor, 18 yaşındaki Sol Bek Murat Tuzluoğlu ile anlaştı.
Plaj Futbolu Turnuvası’nda, A Milli U-19 antrenörünün dikkatini çekerek Milli Takıma seçilen genç yetenek Murat Tuzluoğlu, Ali Durağı Gençlik Spor’a transfer oldu.
Ali Durağı Gençlikspor’un Galataspor ile oynadığı hazırlık maçında başarılı bir performans sergileyen Tuzluoğlu oynadığı oyunla göz doldurdu.
İskenderunspor alt yapısında yetişen Murat Tuzluoğlu, 2023-2024 sezonunda Giresun Süper Amatör Liginde mücadele eden Ali Durağı Gençlikspor için ter dökecek.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)