eğitim Genel Güncel

Müdür Tosunoğlu, Giresun’da Yılın Öğretmeni Erkan Kaşık’ı Makamında Kabul Etti

Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen resepsiyonda ve Bakanlığın koordinesinde Ankara’da gerçekleştirilen tören ve etkinliklerde, 81 ilin yılın öğretmeni arasında Giresun’u temsil eden Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Erkan Kaşık’ı makamında kabul etti.

Müdür Tosunoğlu, Giresun’da Yılın Öğretmeni Erkan Kaşık’ı Makamında Kabul Etti

Kabulde Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (BATEM) Okul Müdürü Turgut Hacınoğmanoğlu da hazır bulunurken Öğretmenimiz Erkan Kaşıkçı, katıldığı kutlama ve törenlere dair duygu ve izlenimlerini Müdür Tosunoğlu ile paylaştı.

Ziyaretin devamında Okul Müdürü Hacınoğmanoğlu ve Öğretmenimiz Kaşık tarafından BATEM’de yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile proje çalışmalarına dair bilgiler sunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ankara’da yapılan kutlamalarda ilimizi en güzel şekilde temsil etmesinden dolayı Öğretmen Erkan Kaşık’ı tebrik ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL