eğitim

Müdür Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu’nun Erasmus Projesi Misafirlerini Kabul Etti

Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulunun koordinatörü olduğu “Anaokulunda Ritim ve Müzik Eğitimi” isimli ERASMUS+ Okullar Arası Değişim Ortaklıkları projesi kapsamında Romanya ve Bulgaristan’dan ilimize gelen Okul Öncesi ve Müzik Öğretmenlerini makamında kabul etti.

Müdür Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu’nun Erasmus Projesi Misafirlerini Kabul Etti

Ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fazlı Çiçek ve AR-GE Birimi üyesi Mustafa Kırhasanoğlu ile Gedikkaya Anaokulu yönetici ve öğretmenleri de hazır bulundu.

Müdür Ertuğrul Tosunoğlu, ziyarette bulunan öğretmenlere ilimizde okul öncesi eğitimde yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler verdi.

Müdür Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu’nun “Anaokulunda Ritim ve Müzik Eğitimi” isimli projede yürütücüsü olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu tür proje faaliyetlerinin, hibe programlarından azami fayda sağlanması ve öğretmenlerimizin farklı kültürlerden meslektaşları ile etkileşime girerek kişisel gelişimlerine katkı sunması bakımından önemini vurguladı. Bu vesileyle Gedikkaya Anaokulu Müdürü Meral Yavanoğlu Akyol ve öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL