Siyaset

Milletvekili Gezmiş; “Oto Galericiler Sitesi Bir Kara Deliğe Dönmüştür”

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş; “Oto Galericiler Sitesi bir kara deliktir, yanlışın fotoğrafıdır.” dedi.

Milletvekili Gezmiş; “Oto Galericiler Sitesi Bir Kara Deliğe Dönmüştür”

Giresun Belediyesi’nin iyi yönetilmediğini vurgulayan Milletvekili Elvan Işık Gezmiş;
“Giresun Belediyesi; yaptırdığı Oto Galericiler Sitesi’nin borçlarını ödeyemediği için, bu siteyi yapan müteahhide ek binanın (kadınlar pazarı) mülkünü vermek zorunda kalmış ve yine bu inşaat için malzeme aldığı şirkete de borçlarına karşılık oto galerinin 11 dükkanını vermiştir. Bu gelişmeler belediyenin yetersiz ellerde olduğunu, kötü yönetildiğini bir kez daha ortaya koymuştur. Oto Galericiler Sitesi bir kara deliktir, yanlışın fotoğrafıdır.

Belediye yönetimi umarım halka rağmen (oto galerici esnafa) rağmen proje yapılamayacağını öğrenmişlerdir. Şu an bir tek dükkanı dahi faaliyete geçiremediğiniz oto galericiler sitesi için belediye hizmet binasını satmak iş bilmemezliktir. Bakın işte projeniz amacına ulaşamadığı gibi
faciaya da yol açtı. Bu kadar öngörüsüzlük akla ziyan! Belediye yönetimine açık çağrımdır: Bu satıştan derhal dönün.

“BELEDİYE İYİ YÖNETİLMEMEKTEDİR”

Beş yıla yakındır görevde olan, üstelik de iktidar partisinden bir belediye, başta otopark, trafik, dolmuş havuzu gibi pek çok sorununu çözemediği gibi yeterli asfalt dökememiş, doğru düzgün hizmet
üretememiştir. Temel sorunları çözemeyen belediye yönetimi, Oto Galericiler Sitesi yapmaya kalkmış ama eline yüzüne bulaştırmıştır. Ne üzücüdür ki Giresun Belediyesi müteahhide olan borcu, belediyenin ek binasını vererek kapatmıştır. Malzeme aldığı yerin borcunu ödeyemeyerek, 11 dükkan vermiş, borcunu böyle kapatabilmiştir. Bu gibi yanlış adımlarla belediyenin itibarı zedelenmektedir.

“AZ KALDI EMANETİMİZİ GERİ ALIP, EHİL ELLERE TESLİM EDECEĞİZ”

Giresun halkı ekonomik, sosyal, kültürel olmak üzere her alanda hizmete susamış durumda. Yerel seçimlerde bu dönüşümü sağlayacak, emanet verdiğimiz belediyemizi kazanarak, ehil kadrolara teslim edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL