Siyaset

Milletvekili Gezmiş; ” Bize Çalışmak Yakışır”

İki günlük Berlin ziyaretine dair bilgi aktaran CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş “Bize çalışmak yakışır” dedi.

Milletvekili Gezmiş; ” Bize Çalışmak Yakışır”

CHP Giresun milletvekili Elvan Işık Gezmiş: “Ülkemizin her yerinde yaşayan hemşehrilerimizle olduğu gibi başka ülkelerde yaşayan hemşehrilerimizle de her fırsatta görüşmeye, istişare içinde olmaya devam edeceğim” dedi.

Milletvekili Gezmiş, hafta başı Almanya’nın başkenti Berlin’e yaptığı iki günlük ziyarete ilişkin verdiği bilgide; hem partisinin Berlin
Temsilciliğini hem de Berlin’de yaşayan Giresunluları ziyaret ettiğini belirterek şunları dile getirdi;

“Partimizin Berlin temsilciliğini ziyaret etmek ve de hemşehrilerimle buluşmak üzere iki gündür Almanya’daydım. Beni çiçeklerle karşılayan yol
arkadaşlarımla kendi sorunlarını, ülkemizin sorunlarını ve önümüzdeki yerel seçimlere dair görüş alışverişinde bulunduk.

Avrupa’da yaşayan gençlerimizin geleceği için mücadele eden tüm partili dostlarıma, yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İyi ki varsınız, her daim dayanışma duygularımla…
Bizlerin tek amacı; ülkemizin aydınlık geleceğidir. Şimdi çalışma zamanı”

“HER ŞEY GİRESUN İÇİN”

Berlin Giresunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı Sayın Şevki Şensoy ve Kurucu Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Karahan’ı ziyaret ettim. Ve şu an Eynesil’de bulunan İşitme Engelliler Okulu’nun kuruluş sürecini dinledim.

Berlin’deki Giresunlular Derneği, işitme engelli çocuklarımızın mağduriyeti üzerine büyük bir organizasyona girişiyor ve hemşehrilerimizin de desteği ile 16 adet cihazı temin edip Almanya’dan
getirdikleri mühendislerle Mithatpaşa Okulu’na ilk işitme engelli cihazını kuruyorlar ve böylece bugünkü Eynesil İşitme Engelliler Okulu’nun temellerini atmış oluyorlar. Kendilerine yıllardır memleket için verdikleri emekler, destekler ve nazik misafirperverlikleri çok teşekkür ederim.

“HER ZAMAN İSTİŞARE İÇİNDE OLACAĞIZ”

Gurbetteki Giresunlu hemşehrilerimiz, kıymetli dostlarımız inanın memleket için büyük hizmetlere imza atıyor, emek veriyorlar.
Hepsiyle her zaman dayanışma içinde olacağız. Ben de her zaman onlarla istişare içinde olup, iş ve güç birliği yapacağım. İyi ki varlar, Giresun adına sonsuz teşekkürlerimle”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL