Güncel Siyaset

MHP’li Usta; “Teşvik ve Destekler Artırılmalı”

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, Giresun’da istihdamın daha da artması için gerekli desteklerin ve teşviklerin sağlanmasını ifade etti.

MHP’li Usta; “Teşvik ve Destekler Artırılmalı”

Usta, yaptığı yazılı açıklamada, Organize Sanayi Bölgelerinin Giresun’a artı değer kattığını, bu bölgelerin sayısının her geçen yıl fazlalaşmasının şehir yararına olacağını belirterek, “Çok şükür ilimizin OSB’lerinde bacalar tütüyor, insanımız iş ve aş sahibi oluyor. Bu yatırımların daha da artması için yatırımcılara daha fazla destek ve teşvik verilmesi gerekiyor. Bu noktada da Ankara’ya gittiğimizde yetkili mercilere iletiyor, şehrimize gelen misafirlerimize de bu konuyu açıyoruz. Giresun’umuzun daha fazla gelişmesi ve büyümesi için böylesi yatırımlara ihtiyacı var. Çok şükür, çok güzel bir konumdayız. Havalimanımız yanı başımızda, limanımız merkezimizde. Yatırımcılarımızın arayacağı her türlü özelliği taşıyoruz. Gerekli destek ve teşviklerle işletmeci sayılarının artacağını düşünüyorum.” dedi.

Son Ankara ziyaretinde de Giresun’un sorunlarını, Giresunlu vatandaşların da taleplerini genel merkez nezdinde Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye ulaştırma imkanı bulduklarını kaydeden Usta, “Biz de Giresunluyuz. Bu şehirden ekmek yiyoruz. Bu şehirden para kazanıyoruz. Elbette vatandaşlarımızın talebi bizim talebimizdir. Onları isteği her zaman başımızın üstünedir.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL