Güncel Kültür-Sanat Yerel

Melihat Gülses Giresun’u Coşturdu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Giresun’da konser veren klasik Türk müziğinin usta ismi Melihat Gülses izleyicileri coşturdu.

Melihat Gülses Giresun’u Coşturdu

Gümrük binası konferans salonunda düzenlenen etkinliğe sanatseverler kulakların pasını silen şarkılara eşlik ederken, sanatçı ve orkestrayı dakikalarca alkışladılar.

Kadınlar gününe özel bu konserde, Türk müziğinin sevilen ismi Gülses, birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ailesi ile birlikte katılırken, davetlerine karşılık verdiği için sanatçı Gülses’e teşekkür etti.

Sanatseverlerin ilgisinden memnun olduğunu belirten Melihat Gülses, “Giresun’da olmaktan dolayı son derece mutluyum. Burada harika bir şekilde karşılandım. Koro arkadaşlarımla aramızda öyle sımsıcak bir duygu birleşimi oldu ki, bu konsere de yansıdı.” dedi.

Diğer yandan, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Melihat Gülses’e çiçek ve içerisinde fındık ürünlerinin bulunduğu hediye sepeti taktim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL