Spor

Kurum ve Kuruluşlar Arası Voleybol Turnuvası Başlıyor

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Kurum ve Kuruluşlar arası Voleybol Turnuvası başlıyor.

Kurum ve Kuruluşlar Arası Voleybol Turnuvası Başlıyor

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan paylaşımda:”  Kamu kurum ve kuruluşlar arası birlik ve beraberliği artırmak, spor bilincini oluşturmak amacıyla Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Kurum ve Kuruluşlar arası Voleybol Turnuvası” 10 Temmuz 2023 Pazartesi günü 19 Eylül Spor Salonunda Saat: 19.00′ da Tarım İl Müdürlüğü- Giresun Adliyesi açılış karşılaşması ile başlıyor.

Turnuva hafta içi her akşam 19.00-20.00-21.00 saatlerinde 3 müsabaka şeklinde oynanacaktır. Grup müsabakaları sonunda ilk 2 sırayı alan takımlar çeyrek finale yükselecektir.

Turnuvada; Tarım İl Müdürlüğü, Jandarma, Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş MTAL, Giresun Adliyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler, Gençlikspor 2, Namık Kemal Ortaokulu, Bulancak Müftülüğü, TFFHGD, Avukatlar, Özel İlgi Engelli Bakım Merkezi, Aile ve Sosyal Hizmetler 2, Huzurevi, Giresun Barosu, Giresun Belediyesi Atak Doğa Arama Kurtarma, Giresun Üniversitesi Diş Hekimliği, Giresun E Tipi Ceza İnfaz Kurumu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve KDH City takımları yer alıyor.” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL