Güncel

Keşap Belediye Başkanı Emür, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, yerel basın ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

Keşap Belediye Başkanı Emür, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eden Başkan Emür; fedakârca çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram günün anlam ve önemi için Başkan Emür’e plaket takdim etti.

Başkan Emür; “10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle Keşap’ta gazeteci kardeşlerimizi konuk ettik. Hepimiz öncelikle iyi bir ekip ve aileyiz. Gazeteci arkadaşlarımızla sohbet edip bu anlamlı günlerini kutladık. Dernek Başkanımız Bekir Bayram ve basın çalışanı arkadaşlarımıza tarafıma sundukları plaket için teşekkürlerimi sunuyorum. Gece, gündüz demeden, zor şartlar altında fedakarca görev yapan değerli basın mensuplarının, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi, kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin vatandaşlarımızla paylaşılmasında ve kamuoyu tarafından sahiplenmesinde önem katkıları bulunmaktadır. Yerelden ulusala ve uluslararası, basın çalışanlarının çok önemli rolü ve katkıları bulunmaktadır. Türk basını, Türkiye’nin bugün geldiği seviyeye ulaşmasına da değerli katkılarda bulunmuştur. Şüphesiz basınımızın gösterdiği gelişmede en önemli pay basın çalışanlarına aittir.

Tüm basın çalışanlarımıza özverili katkılarından dolayı içtenlikle teşekkür ediyor, Keşap’ımıza, ülkemize ve milletimize katkılarının aynı duyarlılıkla devam etmesini en kalbi duygularımla temenni ediyorum. Bu bağlamda toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek, uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan tüm değerli basın çalışanlarının ” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyor, ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum’’ dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL