Güncel

Kadın Girişimcilerinden Ortak Çalışma Kararı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Türkan Hocaoğlu başkanlığında kadın girişimciler kurulu ortak toplantısı düzenlendi.

Kadın Girişimcilerinden Ortak Çalışma Kararı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Türkan Hocaoğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Züleyda Çelebi ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zuhal Akyüzlü’nün katılımlarıyla gerçekleştirilen kadın girişimciler kurulu ortak toplantısı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

Kadın girişimciler ortak toplantısında Giresun -Ordu -Trabzon-Rize-Gümüşhane-Artvin-Bayburt illerinde faaliyet yürüten kadın girişimcilerin iş birliği güç birliği etrafında birleştirmeye yönelik çalışma yapılması kararı alındı.

Toplantıya Giresun, Ordu ve Trabzon Kadın Girişimciler Kurul Başkanlarının yanı sıra Ordu Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Esengül Türkmen, Trabzon Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri Zeynep Özkan, Elif Çakıroğlu, Seyyare Sungur, Ayla Pirselimoğlu, Giresun Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri Seher Ataün, İlknur Ayyıldız, Nurşen Diş katıldı.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL