Yerel

İtfaiye Teşkilatı Büyük Bir Başarı Örneği Sergiliyor

Giresun Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren İtfaiye Müdürlüğü ekipleri 7 gün 24 saat, meydana gelen yangınlara ve kurtarma çalışmalarına çok hızlı bir şekilde müdahalede bulunuyor.

İtfaiye Teşkilatı Büyük Bir Başarı Örneği Sergiliyor

Vatandaşların can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi için çalışan İtfaiye Teşkilatı, büyük bir özveri ve fedakârlıkla vatandaşların ve diğer canlıların yardımına koşarak büyük bir başarı örneği sergiliyor.

Her geçen gün araç filosunu güçlendirmeye ve personelini günümüz koşullarına uygun olarak eğitmeye devam eden itfaiye teşkilatı 24 saat çalışma prensibiyle bir yandan gelen yangın ihbarlarına anında müdahale ederken, diğer yandan da vatandaşların yangınlara yönelik bilinçlendirilmesi amacıyla eğitim çalışmaları gerçekleştiriyor.

Yalnızca vatandaşların can ve mal güvenliği için değil birçok canlının kurtarma operasyonunu da başarıyla gerçekleştiren itfaiyeciler, vatandaşlardan bu konuda da takdir topluyor.

İtfaiye Müdürlüğü Yetkilileri, gece gündüz demeden canları pahasına müdahale ederek, görev yapan İtfaiye Teşkilatı’nın vatandaşların can ve mal güvenliğinin muhafaza edilmesi adına büyük bir özveri ve fedakârlıkla çalışmayı sürdüreceğini bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL