Bulancak

İsmetpaşa Ve Toprakdeğirmeni Mahallelerimize Son Dokunuşları Yapıyoruz

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Alt yapı çalışmaları ve Doğalgaz hatları tamamlanan İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerimizde eksiklerimizi tamamlıyor ve hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz

İsmetpaşa Ve Toprakdeğirmeni Mahallelerimize Son Dokunuşları Yapıyoruz

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Alt yapı çalışmaları ve Doğalgaz hatları tamamlanan İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerimizde eksiklerimizi tamamlıyor ve hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi devasa asfalt çalışması, küp taş, renkli parke ve ışıklandırma ile her iki mahallemizi de yeni bir görüntüye kavuşturmuş olacağız” diye konuştu.

Başkan Yakar açıklamasının devamında; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerinde başlatılan çalışmalar kapsamında ilk olarak; Hamdi Uzunalioğlu caddesi ve Hastane güzergahında küp taş kaldırım çalışmalarına start verilirken, kaldırımların tamamlanmasının ardından sıcak asfalt kaplaması yapılacak. Çalışmalar her iki mahallemizin tüm ana yollar ve sokaklarında sürdürülerek hızla tamamlanacaktır. Süreçte vereceğimiz rahatsızlık için komşularımızdan özür dilerken, sonrasında keyfini hep birlikte süreceğimiz güzelliklerin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL