Belediye Başkan Yardımcısı Ayşegül ERDOĞAN Deva DÜBÜŞ’ü karşıladı.
Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Ayşegül ERDOĞAN, Slovenya’da gerçekleştirilen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında, U15 yıldız kızlar kategorisinde hem sağ kol hem sol kol kategorilerinde Avrupa Şampiyonu olan ve bizleri bir kez daha gururlandıran Bulancak’lı kızımız Deva DÜBÜŞ’ü Ordu-Giresun Havaalanında karşıladı.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)