Spor

“Hemşehrilerimiz İle Giresunspor Destek Ve Dayanışma Gecesinde Buluştuk”

GZT Giresunspor ev sahipliğinde Titanic Business Kartal Hotel’de düzenlenen Destek ve Dayanışma gecesi yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

“Hemşehrilerimiz İle Giresunspor Destek Ve Dayanışma Gecesinde Buluştuk”

GZT Giresunspor, gurbette yaşayan hemşehrileri ile İstanbul’da düzenlenen Giresunspor Destek ve Dayanışma gecesinde bir araya geldi.

Geceye Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bahçeşehir Eğitim Kurumları yönetim kurulu başkanı Enver Yücel, Giresunspor eski Başkanı Olgun Aydın, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, İstanbul’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları başkanları, 1926 Bulancakspor Kulübü Başkanı Sezgin Karataş,  GZT Giresunspor’un yönetim kurulu üyeleri ile Giresun’lu hemşehrilerden oluşan seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Düzenlenen Destek ve Dayanışma gecesinde bir konuşma yapan GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet; “Bizler tüm zorlukların üstesinden ancak birlik ve beraberlikle gelebiliriz. Sizlerden kendi markanıza, kendi takımımıza destek olmanızı istiyorum. Çünkü Giresunspor’umuzun sizlere ihtiyacı var. Takımımıza hep birlikte destek olalım, birlik olalım, duaları eksik etmeyelim ve kulübümüzü daha iyi yerlere birlikte taşıyalım. Bizler sizleri temsil etmeye, Giresunspor’umuzu iyi yerlere getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yaptığı konuşmasında takıma destek olan tüm kurum ve sponsorlara da teşekkür eden Başkan Karaahmet sözlerini “Ben katılan herkese tekrardan teşekkür ediyorum, sağolun, var olun, iyi ki varsınız, Giresun sizlerle daha güzel” diyerek sonlandırdı.

Giresunspor Destek ve Dayanışma gecesi sanatçı Öykü Gürman’ın sahne almasının ardından kulübe gelir getirmek amacıyla düzenlenen açık arttırma ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL