Güncel Yerel

GRÜ Geleneksel Bahar Şenlikleri Muhteşem Bir Konserle Son Buldu

Giresun Üniversitesi Geleneksel Bahar Şenlikleri, Güre Yerleşkesi’ndeki etkinlik alanında düzenlenen ve öğrencilerin de yoğun ilgi gösterdiği sevilen müzik grubu Kolpa’nın konseriyle son buldu.

GRÜ Geleneksel Bahar Şenlikleri Muhteşem Bir Konserle Son Buldu

10 Mayıs Salı günü gün içerisinde düzenlenen etkinliklerle başlayan geleneksel bahar şenlikleri akşamında Dj Halis Varlık’ın performansıyla noktalanmıştı. İkinci gün ise Karadeniz’in sevilen gurubu GAFBAND sahne almış ve öğrencilerimize unutulmaz bir gece yaşatmıştı. Dün gece ise sevilen müzik grubu Kolpa, Üniversite öğrencilerine adeta müzik ziyafeti yaşattı.

Giresun Sporunun Önde Gelen İsimleri Öğrencilerle Buluştu

Geleneksel bahar şenliklerinin son günü Üniversiteli Çotanaklar Topluluğu’nun düzenlediği güzel bir etkinliğe sahne oldu. Etkinlik kapsamında Giresun’da sporun önde gelen isimleri öğrencilerle buluştu. Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Eynesil Belediyespor Başkanı Nail Civil, Sanayispor Kadın Futbol Kulübü Başkanı Fuat Köse, Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, futbolcular Zeki Yavru ve Sergen Piçinciol, Yıldızlar Halter Dünya Şampiyonu Cansu Bektaş’ın antrenörü Ömer Has ve Kadınlar 3 Bant Bilardo Şampiyonası Türkiye Birincisi Arzu Gök’ün antrenörü Gökhan Peker etkinlik alanındaki stantları gezerek öğrencilerle bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can, Giresun sporunun önde gelen isimlerini üniversitede ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, katılımcılara teşekkür plaketi verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL