Güncel

Görele Halkından Yardım Kampanyalarına Büyük İlgi

Görele Belediyesi tarafından Depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Görele Halkından Yardım Kampanyalarına Büyük İlgi

Cumhuriyet Meydanı’nda açılan yardım çadırına Depremzedeler için getirilen ürünler, afet bölgesine ulaştırılacak. Belediye Başkanı Tolga Erener, depremzedelere bu zor günlerinde destek veren vatandaşlara teşekkür etti.

Ülkemiz coğrafyasının yine çok zorlu bir süreçle karşı karşıya kaldığını belirten Belediye Başkanı Tolga Erener; “Ülkemiz yine büyük bir depremle sarsıldı. İçimiz, yüreğimiz yine yandı. Belediye olarak depremzedelerimizin yanında olmak, onlara destek sağlamak için başlattığımız yardım kampanyamıza halkımız yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarımıza bu duyarlı davranışlarından ötürü çok teşekkür ediyoruz. Afet bölgelerimizde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Başlatılan Yardım Kampanyasında 4. Tır Yola Çıktı

Vatandaşların afet bölgesine ulaştırılması için getirdiği yardımlardan doldurulan 4. tır da yola çıktı.

İlçemizde başlatılan yardım kampanyasının devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Tolga Erener, “Hayırlısıyla 4. Tırımızı da vatandaşlarımızdan gelen yardımlarla doldurup, afet bölgesine ulaştırılması için yola çıkardık. Sağduyulu halkımıza teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok acı bir tabloyla karşı karşıyayız. Sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL