Güncel

“Giresun’un Sorunlarını İyi Biliyorum ve Bunlar İçin Çözüm Projeleri Üretiyorum”

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Adayı İsmail Bektaş kongre için var gücüyle çalışıyor.

“Giresun’un Sorunlarını İyi Biliyorum ve Bunlar İçin Çözüm Projeleri Üretiyorum”

Giresun iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı İsmail Bektaşoğlu, kurucu başkan olduğu ve başarı ile yürüttüğü İYİ Parti Dereli İlçe Başkanlığı görevinden sonra tüm bilgi ve birikimi ile il başkanlığına adaylığını açıklayıp ilçe ilçe dolaşarak delegelere ulaşıp projelerini ve ekibini tanıtıyor.

İsmail Bektaşoğlu, kazanması halinde Giresun’da partinin tamamını kucaklayan, asla kırıcı, yıkıcı ve ötekileştirici bir politika izlemeyeceğini belirtti. “Giresun’un sorunlarını iyi biliyorum ve bunlar için çözüm projeleri üretiyorum” diyen İsmail Bektaşoğlu, millet ittifakının kesinlikle seçimden galip geleceğini ve yeni dönemde Giresun’un üvey evlat muamelesinin son bulacağını belirtti. Dereli ilçe başkanlığı döneminde Dereli’nin sorunlarını her fırsatta gündeme taşıyan ve aktif bir siyaset izleyen İsmail Bektaşoğlu kongreyi kazanıp il başkanı olması durumunda Giresun siyasetinin çok renkli ve hareketli bir döneme gireceğinin sinyallerini veriyor delegelerin yakından tanıdı ve geçmiş dönemde başarılı bir başkanlık dönemi nedeniyle kongrede bir adım önde gibi duran İsmail Bektaşoğlu İYİ Parti’yi Giresun’da merkez sağın en güçlü partisi yapmak için çalışacağını vurguladı.

Giresun siyasetinde bir iz bırakmak ve kalıcı bir imza atmak adına il başkanlığına aday olduğunu belirten İsmail Bektaşoğlu, Allah’ın izniyle kongreden kesinlikle galip çıkacağına inandığını belirtti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL