Giresunspor, Genel Menajer Serkan Ünver ile yollarını ayırdığını duyurdu.
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada: “2022/23 sezonundan itibaren Futbol A takımımızın Genel Menajerlik görevini yürüten Serkan Ünver ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine Giresunspor’umuz için verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)