Bulancak eğitim Genel Güncel

Giresun’da Eğitime Kar Engeli!

Giresun’da hafta sonu başlayan ve hafta içi de etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle 19 Ocak Çarşamba günü 7 ilçede tüm okullarda, 9 ilçede de köy okullarında eğitim öğretime bir (1) gün ara verildi.

Giresun’da Eğitime Kar Engeli!

Giresun İl Merkezinde sadece köy okullarından eğitim öğretime 19 Ocak Çarşamba günü bir (1) gün ara verilmiş olup, İl Merkezinde bulunan okullarda eğitim öğretime devam edilecektir. İl Merkezinde “Taşımalı Eğitim” kapsamındaki öğrenciler ise 1 (bir) gün izinli sayılacaklardır.
TÜM OKULLARDA EĞİTİME BİR (1) GÜN ARA VERİLEN İLÇELER
Yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle; Alucra, Çamoluk,Çanakçı, Dereli, Doğankent, Güce ve Şebinkarahisar ilçelerinde, tüm eğitim kademelerinde eğitim öğretime 19 Ocak Çarşamba günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Bu ilçelerde, engelli ve hamile kamu personelleri de aynı gün idari izinli sayılacaklardır.
KÖY OKULLARINDA VE TAŞIMALI EĞİTİME BİR (1) GÜN ARA VERİLEN İLÇELER
Bulancak (Yalıköy Şehit Pilot Teğmen Barış Çakır İlkokulu/Ortaokulu hariç), Espiye (Soğukpınar Beldesi dahil), Eynesil (Ören İlkokulu/Ortakulu dahil), Görele (Çavuşlu Beldesi hariç), Keşap (Yolağzı ve Karabulduk dahil), Piraziz, Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerindeki köy okullarında eğitim öğretime 19 Ocak Çarşamba günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Bu ilçelerin merkezlerinde bulunan okullarda ise eğitim öğretime devam edilecek olup, Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrenciler ise bir (1) gün izinli sayılacaklardır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL