Güncel Yerel

Giresun’da Cenaze Hizmetleri 24 Saat Hazır Kıta

Hizmet standartlarını her zaman yükseltmeyi hedefleyen ve tüm hizmetlerini ücretsiz bir şekilde veren Giresun Belediyesi vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Giresun’da Cenaze Hizmetleri 24 Saat Hazır Kıta

Bu kapsamda; Giresun Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ekipleri yıl boyu düzenli olarak yaptıkları mezarlık bakım ve temizlik işlerini yoğunlaştırdı. Ekipler tarafından uzayan otlar biçilirken, genel bakımlar da yürütülüyor. Ayrıca, cenazelerde ücretsiz olarak çadır, tabure ve içecek hizmetleri de sunuluyor.

Ekipler tarafından; Yeni mezarlık ve Samanlıkkıranı mezarlığının yanı sıra Belediye sorumluluk sahasında yer alan Aydınlar, Küçükköy, Çaykara, Yalı, Erikliman, Kavaklar, Seldeğirmeni, Teyyaredüzü, Kayadibi ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeki mezarlıklarda çalışma gerçekleştiriliyor.

Giresun Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “Vatandaşlarımızın mezar ziyaretlerini daha kolay şartlarda gerçekleştirmesi için gerekli çalışmalar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlikle sürdürülecektir. Hemşehrilerimizin en zor zamanlarında kendilerine destek olmak için ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz cenaze nakil ve defin işlemlerinin yanı sıra mezarlıklardaki çalışmalarımız da aralıksız olarak devam ediyor.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL