Güncel Yerel

Giresun’da Camiler Ramazan’a Hazırlandı

Camilerin bakım ve temizliğini düzenli olarak gerçekleştiren Giresun Belediyesi, Ramazan ayı ile birlikte çalışmalarını arttırdı.

Giresun’da Camiler Ramazan’a Hazırlandı

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte şehir genelinde yürüttüğü temizlik uygulaması kapsamında camilerin avlu, şadırvan ve tuvaletlerini temizledi.

Ekipler tarafından, camilerin çevre temizliği de yapılırken, vatandaşların daha hijyenik ortamda ibadetlerini yapabilmeleri için hummalı bir çalışma programı uygulandı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu her yıl olduğu gibi şehir genelindeki camilerde temizlik çalışması başlatıldığını belirterek: “Ramazan ayında vatandaşlarımızın ibadetlerini temiz ve hijyenik bir ortamda yerine getirmeleri için kentimiz genelinde ki tüm camilerimizin şadırvan, avlu ve tuvaletlerini baştan sona temizliyoruz. Belediyenin öncelikli hizmet alanların birinin de temizlik hizmetleri olduğunu düşünüyoruz. İbadethaneler bizim için önemli. Dinimiz bize temiz olmayı emrediyor. Biz de bu temizlikle hizmetlerimizi ramazan ayında daha da çeşitlendiriyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL