Güncel

Giresun’da Açık Hava Konserleri Sürüyor

Giresun Belediyesi yaz aylarını renklendirmek ve vatandaşlara unutulmaz anılar yaşatmak için Açık Hava Konserlerini ve Açık Hava Sinema gösterimlerini yoğun şekilde devam ettiriyor.

Giresun’da Açık Hava Konserleri Sürüyor

Bu kapsamda, İstanbul Milletvekili, ses sanatçısı Yücel Arzen hafızalarda kalan şarkılarıyla Plajlar Bölgesi’ndeki Amfi Tiyatro’da Giresunlularla buluştu.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği konserde Arzen söyledi, alanı dolduran vatandaşlar şarkılara eşlik etti. Yaklaşık iki saat süren konser büyük beğeni topladı.

“Bizler her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız.” diyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Konferans, sergiler, konserler, tiyatrolar, söyleşiler ve kitap fuarı gibi etkinliklerle şehrimizde sanatseverleri buluşturmayı sürdürüyoruz. Kültür ve sanat etkinliklerimiz yıl boyunca belirlediğimiz program dahilinde devam ediyor. Sayın Arzen’e davetimizi kırmayıp bizlerle bir araya geldiği için tekrardan teşekkür ediyorum. Bir kez daha tüm Giresunluları etkinliklerimize davet ediyoruz. Etkinlik takvimimize belediyemize ait sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL