Genel Güncel Kültür-Sanat

Giresun Turizm Ve Tanıtma Derneği Genel Kurul Yaptı

1975 yılından beri faaliyetlerini ve çalışmalarını başarıyla sürdüren Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. N.Uğur Karaibrahimoğlu yeniden derneğin başkanlığına seçildi.

Giresun Turizm Ve Tanıtma Derneği Genel Kurul Yaptı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündemle süren kurul toplantısında; Başkan Uğur Karaibrahimoğlu,  önceki dönem milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Ömer Adıgüzel, Şaban Karakaya ve bazı üyeler konuşmalar yaptılar.
Daha sonra Bülent Bektaşoğlu’nun divan başkanlığında İsmail Tataroğlu, Uğur Ömür Tarakçı’nın katip üyeliğinde yapılan ve tek liste ile girilen seçimlerde, derneğin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Nazif Uğur Karaibrahimoğlu, Şükrü Konanç, Tahsin Dervişoğlu, Hüseyin Pehlivan, Adem Bıçakçı, Muzaffer Hayati Tökez, Öznur Kitapçı, Ufuk Kekül, Uğur Ömür Tarakçı, Osman Tuncer, Caner Tek…
Genel kurula derneğin üyelerinin yanı sıra Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgeci de katılarak Giresun turizmine ilişkin yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Başkanlığa seçilen Karaibrahimoğlu görev dağılımı yaptıktan sonra kapsamlı bir basın açıklaması yapacaklarını ve bazı ziyaretler yaparak Giresun turizmi için yapılması gerekenler konusunda derneğin görüş ve önerilerini ilgili kişi ve kuruluşlara, yerel yöneticilere anlatacaklarını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL