Güncel

Giresun Müziksiz, Müzik Giresun’suz Olamaz

Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Sahnesi yine müzik dolu bir Perşembe akşamında Giresunlu müzikseverlerin akınına uğradı.

Giresun Müziksiz, Müzik Giresun’suz Olamaz

Her hafta farklı türde konserlerin gerçekleştiği sahnede bu hafta Hayati Karaman dinleyicileri ile buluştu. Funk, Regie ve Rock türlerinde yabancı ve yerli parçalarla katılımcıları coşturan Karaman gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şunu tüm içtenliğimle söyleyebilirim ki Giresun’un diğer şehirlere nazaran çok ilgili bir dinleyici kitlesi var. Başka şehirlerde bu ilgiyi alakayı görmek mümkün değil. Dinleyicilerin enerjileri bile bir başka. Bu Perşembe konserleri gerçekten bu şehre büyük renk kattı. Ben bu fikri hayata geçiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ve emeği geçenlere gerçekten çok teşekkür ediyorum. Giresun müziksiz, müzik Giresun’suz olmaz, olamaz. Hep müzikle kalın.” dedi.

Birbirinden coşkulu parçalara sahne olan program daha sonra alkışlar eşliğinde son bulurken, 29 Aralık Perşembe günü Konservatuvar personellerinden oluşan orkestra eşliğinde solist Cihan Uzunahmetoğlu’nun “Yıl sonu Konseri” adı altında Anadolu Rock türünde bir program gerçekleştirileceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL