Kültür-Sanat

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Bahar Konseri

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları, Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuarının katkılarıyla organize ettiği ve hastane çalışanları için sunulan ” Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bahar Konseri” Vahit Sütlaş sahnesinde gerçekleşti.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Bahar Konseri

Hastane de görevli Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Bilge Olgun Keleş (Solist), Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Vural (Elektrogitar), Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Güvenlik Görevlisi Hasret Demir (Bateri), Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü Öğretim üyesi Doç. Dr. Halis Gürkan Kırankaya (Klarnet), Konservatuar Müzik Bölümü Öğrencileri Yiğithan Bektaş (Klavye), Alper Aktürk (Basgitar) ve Tıp Fakültesi 5. Sınıf Öğrencisi Onur İşcan (Gitar) tarafından gerçekleştirilen konserde hastanemiz çalışanları doyasıya eğlendiler.
Konsere Giresun Vali Yardımcısı M. Fikret Çavuş, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürol Yıldırım, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut ile ilimizdeki sağlık tesislerinin yöneticileri katıldı.
Konser sonunda Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fazıl Kulaklı; “Pandemi süresince üstün gayret gösteren ve halen de göstermekte olan çalışanlarımıza moral vermek için, yine çalışanlarımızın emekleri ile gerçekleşen bu konserde emeği geçen orkestra üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Yine bize salon tahsis eden ve ses sistemi konusunda yardımlarını esirgemeyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğluna, çalışmalarımıza destek veren Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’a ve il Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut’ a, Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve konservatuar hocamız Doç. Dr. Halis Gürkan Kırankaya’ ya, organizasyonda görev yapan çalışanlarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.” dedi.
Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu bu organizasyonda sağlık çalışanları ile bir arada olmaktan duyduğu mutluğu dile getirerek orkestra üyelerine çiçek takdim etti. Solist Dr. Öğr. Üyesi Bilge Olgun Keleş’e plaketini Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürol Yıldırım takdim etti. İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Muhammet Bulut Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Vural’a, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel Doç. Halis Gürkan Kırankaya’ ve Onur İşcan’a, Başhekimimiz Doç. Dr. Fazıl Kulaklı Yiğithan Bektaş ve Alper Aktürk’e, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay M. Arışan Hasret Demir’e plaketlerini takdim ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL