eğitim

Giresun Doğa Koleji’nde YKS İl Birincilerine “Hikmet Gezmiş Eğitim Bursu” Verildi

2023 YKS’de eşit ağırlık ve sayısal puan türünde Giresun İl Birincileri çıkaran Doğa Koleji Fen Lisesi, öğrencilerini bursla ödüllendirdi.

Giresun Doğa Koleji’nde YKS İl Birincilerine “Hikmet Gezmiş Eğitim Bursu” Verildi

“Başarıyı Ödüllendiriyor, Öğrencileri Akademik Başarıya Teşvik Ediyoruz”
Dört yıllık Fen Lisesi öğrenimlerini İl Birincileri olarak taçlandıran öğrencilerine başarı burslarını takdim eden Okul Müdürü Alev Bayraktar:
“2023 LGS ve YKS’de üstün başarı sağladık. Okulumuzun, dersanelere ve özel derslere ihtiyaç bırakmayan, akademik başarı odaklı sistemimizle yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin emeklerini başarı bursu ile taçlandırdık. Fen Lisemizin eğitim sistemi; disiplinli akademik takip ve düzenli etüt odaklı olup, “Okul Sana Yeter” sloganıyla ilerlemekteyiz. Hikmet Gezmiş Eğitim Bursu: öğrencilerimizin akademik başarıyı hedeflemeleri ve buna odaklanmalarını sağlamak için oluşturduğumuz bir projedir. Burslarımız öğrencilerimizin daha fazla çaba göstermelerini ve akademik hedeflerini gerçekleştirmek için daha fazla motive olmalarını sağlar. Onların üniversite ve meslek seçimlerinde en iyi eğitim kurumlarını ve en iyi eğitim programlarını hedeflerine yerleştirir. Giresun Doğa Koleji Fen Lisesi olarak başarıyı ödüllendiriyor, öğrencilerimizi akademik başarıya teşvik ediyoruz. Lise öğrenimleri boyunca eğitimde, yemekte, kitapta ve ulaşımda başarılı öğrencilere tam bursa varan destekler sağlıyor, üniversite hayatları boyunca da burs vermeye devam ederek “Hep Yanınızdayız” diyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL